אודות

את מסלול הטיפול שלי התחלתי בגן הילדים כשהייתי מחפשת ילדים לדבר איתם על מה שהם עוברים גם בלי שזה היה להם נעים 😊 בצבא הייתי מראיינת פסיכוטכנית בצו שני וסוף סוף הייתי מגויסת באופן חוקי לשמוע נערים ולהבין מה מצבם הנפשי ואיך יהיו יעילים למערכת. בלימודי הפסיכולוגיה הקלינית העמקתי בעולם הנפש והיכולת להבין ולעזור להתמודדות עם איתני החיים. טיפלתי למעלה מ- 20 שנה בילדים ומבוגרים בחרדות, דיכאון, עצב, אבדן, הפרעות אכילה וכל מה שיושב על הלב.

כחוקרת נצחית, העמקתי בלימודי הפילוסופיה בשני תארים נוספים ובעולם הרוח שכלל לימודי קבלה , שתי נסיעות לאומן וקבוצת ימימה אחת. החלק הלימודי הריאלי בחיי כלל גם לימודי פיסיקה וכימיה שלימים השתלבו מאוד בהבנה כי הכל בעצם הוא תודעה! השינוי הגדול בחיי החל בעקבות מות אימי, אירוע ששמט את הקרקע ועימה גם הרבה מוסכמות וידיעות. הייתי צריכה לחפש מענה לכאב והסבל העמוק וזה לא נמצא במלואו במה שהכרתי עד כה.

אבל- כשהתלמידה מוכנה.. המורה מגיע. ולמזלי הרב (כלומר ביעוד שלי..) נקרה בדרכי ד"ר נאר בוטו. האיש והאגדה . האדם שבידע העצום שלו בשילוב האישיות המיוחדת שלו לימד אותי כוחה של אמונה, הזכיר לי את היותי נשמה, וכיוון אותי אל היעוד שלי תוך שהוא מביא ידע מעלף על גוף נפש ונשמה שמהווה חיבור בין עולמות המדע ועולמות הטיפול ממזרח ומערב.

אחרי לימודי אצל נאדר זיקקתי את גופי הידע שקבלתי ובניתי מערכים של התערבות דרך גוף נפש ונשמה. הבנתי כי אנו זקוקים לכל השילוב הזה על מנת לייצר שינויים עמוקים וארוכי טווח בחיים. כאלו שלא יותירו אותנו תלויים במטפל הנכון, בעבודה הנכונה, בזוגיות הנכונה, בבית הנכון. שינויים שיאפשרו למטופל עצמו בשלב מוקדם ככל האפשר, לחזור לחייו עם כלים , תובנה ותודעה, שונה גבוהה ואיתנה בעקבות הטיפולים כדי לחיות חיים מלאים ושמחים ללא הטיפול !

בריאות היא לא לחיות חיים ללא מחלה והיא לא לשרוד את היום. בריאות היא לייצר חיים מלאי משמעות, רווחה ובריאה עם אופק שמחובר לייעוד שלנו. אופק שמשתנה מדי יום אבל מהווה חוט זהוב ומואר, עליו נוכל ללכת עם קבלה וחיוך.

אושר הוא התחושה שיושבת לנו בפנים בעודנו הולכים את הדרך הזו. הוא קשור לשמחה, הוא קשור לקבלה הוא קשור לאהבה.

היום אני מתרחבת כל יום יותר ביכולת שלי לאהוב את עצמי, את החיים ואת הסביבה. ההבנה היא עמוקה כי הכל מחובר ומשקף אחד את השנייה: עולם הרגש, המחשבה, התזונה, התודעה והעשייה.
האושר מתעצם כשעובדים נכון ומתקרבים אל האור- שהיא שורש הנשמה שלנו
והולך ומצטמצם כשאנחנו מתרחקים מהאור- כלומר מעצמנו.
המטרה שלנו היא להתפתח ולהיות יותר מאתמול ופחות מהמחר.

קרן סלע - סדנאות התפתחות, הרצאות לפרטיים חברות וארגונים וייעוץ פרטי

כתוב את הכותרת כאן