שטיפה אנרגטית

בטיפולים הפרטניים אני משלבת שטיפה אנרגטית.
השטיפה הינה טכניקה טיפולית שפותחה ע"י ד"ר נאדר בוטו , קרדיולוג , מפתח שיטת טיפול של הרפואה האינטגרטיבית המאחדת. שיטה שמשלבת טיפול גוף, נפש ונשמה.
השטיפה היא טכניקה שמתבצעת בשכיבה על הגב תוך נשימות קצבות ונגיעות של המטפל בטריגר פוינטס=איזורים בגוף שנשמרת בהן אנרגיה ואינפורמציה לגבי טראומות עבר.
לכל אחד מאיתנו, נכתבות חוויות חייו מיומו הראשון (ועוד קודם לכן..) בגופו. הגוף מהווה למעשה מפה שמספרת לנו לא רק את מה שחווינו אלא בעיקר את האופן שבו האירועים נחוו אצלנו בנפש. רגשות כגון כאב, כעס, פחד, לחץ ואימה נוטים 'להיתפס' אצלנו במיוחד ולהפך לאבנית בגופנו ובנפשנו. ברמה האנרגטית הם פוגעים ביכולת של אנרגיית החיים, מה שמכונה צ'י או פראנה, לזרום בגופנו באופן חלק, מחייה ואנרגטי. חסימות אלו ישפיעו על מצבי הרוח, על החיוניות ועל המחשבות והתחושות שלנו באירועי חיינו הנוכחיים.
השטיפה הינה טכניקה מופלאה שמצליחה לשחרר חלק ניכר מה'אבנית' הנפשית שטמונה בנו, כאשר היא פותחת את החסימות , מאפשר עיבוד של חלק מהזכרונות והכאבים, מאפשרת ריפוי קבלה ותיקון ומזרימה את האנרגיה שקיימת מסביבנו לחיזוק המערכת .
השטיפה האנרגטית הינה אחת מהטכניקות העוצמתיות והיעילות שאני מכירה . היא מקצרת באופן משמעותי את הדרך של העיבוד , ההכלה , הטיפול , התיקון וההתפתחות האישית הנפשית והרוחנית.
יש לקיים אותה מספר פעמים לשם הטמעת והעמקת השינויים.
היא נערכת בקליניקה שלי בניצני עוז.


שטיפה אנרגטית קבוצתית


כפי שתיארתי בשטיפה אנרגטית, השטיפה הינה טכניקה שפתח ד"ר נאדר בוטו כחלק משיטת הטיפול של הרפואה האינטגרטיבית המאחדת. היא מאפשרת פתיחה של חסימות נפשיות דרך שחרורם מהגוף ודרך הליך של עיבוד נפשי ותודעתי.
השטיפה הקבוצתית הינה שטיפה שנעשית בחדר גדול ומרווח שמתאים למספר משתתפים. היא נעשית בשכיבה של המשתתפים על מזרונים ובהנחייה שלי, דרך מה שדומה לדמיון מודרך המאפשר שטיפה עצמית. בשטיפה מסתובבים עוזרים אשר עברו הסמכה לטיפול בשיטת הטיפול האינטגרטיבית והם עוזרים, מדריכים ומכוונים לנשימות ולהליך עמוק ומדוייק.
השטיפה הקבוצתית בעלת השפעה עוצמתית מאוד, שכן היא נעשית בתוך תדר קולקטיבי שמתאסף ומוגבר. לשטיפות הקבוצתיות השפעה ארוכת טווח ועמוקה מאוד, לא פחות מהפרטניות אם לא יותר לפעמים.
בסיום השטיפה נעשית אינטגרציה ועיבוד למה שעברנו ומי שמעוניין משתף ונעזר בכוח הקבוצה להטמעה והפנמה של התהליך.
השטיפות הקבוצתיות נעשות בהרשמה בנפרד וכחלק מקבוצות ההתפתחות.

כתוב את הכותרת כאן