הרצאות של קרן סלע

מי אתם? מה באתם לעשות כאן?

התשובות לשאלות הפשוטות והעמוקות האלה הן הכרטיס להרחבת והעמקת האושר שלנו.

כיום, למכונת הכביסה ולמכונת המדיח יש מפרט טכני והוראות שימוש ברורות יותר מאשר לנפש שלנו. את זה אני מבקשת לשנות בשרות האושר שלכם. ברגע שנדע ממה אנחנו עשויים ואיזה מנגנונים מפעילים אותנו , נבין איך לשלוט, לכוון ולהפעיל את חיינו לכיוון של רווחה , דיוק, יעוד ושמחה.

אני מזמינה אתכם למסע שמח ועמוק, מלמד ורגיש לנבכי הנפש והנשמה שלנו. זאת,  מתוך הידע הרב שצברתי משך למעלה מ 20 שנה בתחום הקליני , הרוחני , הפיסי , הפילוסופי האישי האקדמאי ובעיקר בעיקר בתוך ניסיון חיי כתלמידה נצחית של החיים.

בסיום ההרצאה תבינו יותר על עצמכם באופן אוניברסלי כבני אנוש וגם תדייקו את המיוחדות שלכם בעולם -שתביא אתכם לייעוד המדויק שלכם. תקבלו כלים פרקטיים מעולם הקוגניציה, הרגש, הפסיכוסומה (גופנפש), הרוח והנשמה . כל אלו יחד יתנו פייט לפחדים והחרדות שכובלים אותנו להיות מה שנועדנו להיות-

<נשמה ייחודית בהשתלמות, משוחררת ויעילה עבור עצמה והעולם.

סוגי הרצאות:

הרצאות על אושר: מהו אושר? מה מתקיף אותו ומדוע?  כיצד נשיג אותו יותר?

הרצאות על 'חיים לשם שינוי': לשם מה הגענו לכאן? (רמז: התפתחות ושינוי ). איך זה מתכתב עם דרגת האושר, הסיפוק והשמחה שבנו? מהם המנגנונים שפועלים אותנו? איך זה קשור למערכת החיסונית שלנו? כיצד נשיג ונדייק את זה יותר?

הרצאות על העלאת חיוניות: חיוניות זה הדלק שמזין את אנרגיית החיים שלנו. ברגע שהחיוניות גבוהה יש פחות השפעה על אתגרי החיים הנוכחיים והקדומים בתוך המערכת. בהרצאה נלמד מהי חיוניות, ממה היא בנויה, כיצד היא משפיעה עלינו והכי חשוב: כיצד להעלות את המפלס שלה באופן משמעותי. כך נעלה באופן ישיר את דרגת האנרגיה בחיינו ובנוסף נעזר באופן עקיף , בכך שהבורות יהיו פחות נוכחים ומשפיעים.

הרצאות למערכת החינוך: צוות חינוכי ולתלמידים. מתאים החל מכיתות ח'.

הרצאות לפי נושאים: אושר, קשב וריכוז,  הסבר על עולם הנפש,  התמודדות עם דיכאון וחרדה.

מתי דיכאון וחרדה נחשבים כהפרעה? איך לטפל בזה עבור עצמנו? איך עבור אחרים ואיך כחברה?  דגש על ארבעת הקודקודים: חשיבה (ניטור ואתגור מחשבות, חשיבה חיובית, הרגעת חרדה), התנהגות (חשיפה והימנעות), רגש (טווח, וויסות, מפגש) וגוף (נשימות, מדיטציה).

ניתן לבנות הרצאות לפי נושאים וצרכים ספציפיים.

ניתן לייצר מרחבי למידה קהילתיים, חינוכיים, טיפוליים לפי צרכים.

 

מחכה לראותכם

כתוב את הכותרת כאן